واحد فروش (بازار بزرگ تهران)
021 - 55 69 54 88

درباره ما


در سال 1389 سایت بازار تحریر ، همزمان با رشد فناوری و ارتباطات ، با هدف ایجاد یک فروشگاه جامع ، فروش الکترونیکی لوازم تحریر ، اداری ، بایگانی و تبلیغاتی در قلب "بازار بزرگ تهران "، با هدف کاهش تردد در محدوده بازار بزرگ تهران و کمک به حفظ محیط زیست و همچنین کاهش آلودگی هوا ، به کوشش جمعی از مهندسین کامپیوتر و همچنین با حمایت کسبه و تجار محترم بازار تهران ایجاد و راه اندازی گردید .
بازار تحریر دات کام ، اکنون ، تامین کننده نیاز بسیاری از ادارات ، ارگانها ، شرکتها ، مدارس ، دانشگاه ها و ... می باشد و با توجه به قرارداشتن در قطب اصلی تجارت ایران ( بازار بزرگ تهران )  همواره می کوشد تا کالاهای خود را با بهترین کیفیت و قیمت و با خدمات مناسب تحویل مشتریان خود نماید . 
لازم به ذکر است تمامی کالاهای ارائه شده بر روی ویترین بازار تحریر دات کام ، همواره از برترین برندها داخلی و بین المللی انتخاب می شوند و پس از طی مراحل سنجش کیفیت بر روی سایت قرار می گیرند . 
ما به مشتریان خود این اطمینان  را می دهیم که همیشه رضایت ایشان ، سرلوحه کار ماست و تمام تلاش خود را بکار می بندیم تا بتوانیم بیش از پیش در جهت جلب رضایت مشتریان خود کوشا باشیم . 

بازار تحریر دات کام

© کلیه حقوق وب سایت متعلق به بازار تحریر می باشد.